O Jadłonce

Z połączenia naszej idei „naturalnie po polsku” z profesjonalną wiedzą dietetyka, a także wsparciem naszego trenera personalnego zrodziła się Ostoja Zdrowia. 

Chcąc sprostać Waszym oczekiwaniom, skomponowaliśmy zrównoważoną dietę – Zieloną Jadłonkę – inspirowaną kuchnią tradycyjną, pełną bogactwa łąk, sadów i ogrodów. Tak smakuje zdrowie! Zbilansowane posiłki powiązane z indywidualnym doborem ćwiczeń zarówno stacjonarnych jak i online, gwarantują, że efekty zauważymy bardzo szybko. Wspólnie możemy sprawić, że dzień rozpocznie się radosnym porankiem, a zakończy spełnionym wieczorem. 

Tak smakuje zdrowie!

Jadłonka to nasza wizytówka, prezentacja idei zamknięta w pudełkach i dowieziona na Wasz stół.

W nich zawiera się nasza dbałość o produkt i jego pochodzenie, czujność na głosy kalendarza natury i zmysł smaku, aby te wszystkie idee połączyć. Równowaga i bilans przygotowywanych potraw to owoc sumienności dietetyka i naszej kuchni.

Dla kogo jest to rozwiązanie:

dla zapracowanych osób, które nie mają czasu na regularne posiłki
dla chcących zrobić coś dobrego dla swojego zdrowia
dla wszystkich, którzy pragną zadbać o swoją sylwetkę

Zachęcamy do wypróbowania naszej Jadłonki! To pięć zbilansowanych posiłków, zapakowanych termicznie, schłodzonych i dostarczonych do Waszych domów. 

Przygotowaliśmy propozycję w czterech różnych kalorycznościach:

1400 kcal w cenie 52 zł,

1600 kcal w cenie 54 zł,

1800 kcal w cenie 56zł,

2200 kcal w cenie 60 zł, 

Cena dotyczy pięciu zbilansowanych posiłków dziennie.

Od 26 października 2020 roku uruchomiliśmy opcję domówienia zdrowego i pożywnego obiadu dla dziecka dla odbiorców podstawowych diet Jadłonki. W cenie 17 pln, razem z dietą, dostarczamy do domu obiad dla dziecka o kaloryczności 350 kcal.

Nasze dnia dowozimy dzień przed, w zależności od miejscowości pomiędzy 17.00 a 21.00 


Chcesz wiedzieć więcej? Zajrzyj na Facebooka Ostoja Zdrowia lub zadzwoń 785 860 890 

Gwarantujemy, że to wybór który zaowocuje!