Milon

MILON

Cóż to właściwie jest? To system treningowy, którego celem jest maksymalizacja zamierzonych efektów w możliwie jak najkrótszym czasie. Specjalna formuła ćwiczeń oparta na wiedzy i wieloletnich badaniach sprawia, że trening obwodowy Milon jest prosty, efektywny i bezpieczny.

System ćwiczeń Milon jest polecanym rozwiązaniem dla osób, które wymagają rehabilitacji, chcą zredukować tkankę tłuszczową lub wyrzeźbić ciało.

Pierwszy trening poprzedzony zostaje szczegółowym wywiadem o Twoich planach pracy nad sylwetką. Ponadto przeanalizujemy krok po kroku skład Twojego ciała. Następnie trener, z pomocą specjalnej karty magnetycznej, ustawi spersonalizowane parametry Twoich ćwiczeń na każdej z maszyn, w zależności od zamierzonego celu, jednocześnie mając na uwadze zakres pracy Twoich mięśni oraz zdrowe dla Ciebie obciążenie.

Klub wyposażony jest w maszyny stymulujące wszystkie mięśnie ciała. 18 minut – tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 36 minut kompletnego treningu, którego efekty trwają do kilku godzin po ukończonej sesji treningowej.

Karta z wgranymi parametrami na każdą maszynę zostaje Ci wręczona na stałe, dzięki czemu możesz odwiedzić nasz Milon o każdej porze dnia i nocy, a obciążenie czy ustawienie maszyny zawsze będzie dopasowane do Twojego planu ćwiczeń, a Ty nie musisz martwić się o efekty swojego treningu.


 
Wystarczą dwie sesje na tydzień, by móc cieszyć się zdrowym, pięknym ciałem, a jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch.  

KARNETY MILON 

MILON

W cenie:

1 wejście na basen w godzinach 09.00 – 16.00
Za dopłatą 10zł wejście po 16.00

Wstęp na wszystkie zajęcia grupowe: tabata, trening obwodowy, step, nordic walking, TBC, poranny rozruch, FBW, ABS, poranny ogień, oraz trening niespodzianka

Milon 24h

Opieka trenera 

Analiza składu ciała raz w miesiącu

Cena:
200zł/1 miesiąc
550zł/3 miesiące
1000zł/6 miesięcy

KARNET 100 zł

Karnet który upoważnia do wejścia na pięć zajęć grupowych, w okresie miesiąca czasu. 

WEJŚCIA INDYWIDULANE

Jednorazowe wejście na zajęcia grupowe osoba bez karnetu 30zł

Plan treningowy – 70zł

Indywidulany plan treningowy dopasowany do Klienta zgodny z jego stanem zdrowotnym oraz celem który zamierza osiągnąć

Trening indywidualny – 60zł

Indywidualne zajęcia z Instruktorem, porady, pokazywanie wybranych ćwiczeń, praca nad techniką oraz oddechem, wsparcie mentalne oraz mentoring

Ilość miejsc ograniczona.

MILON – trenerka Wiktoria
​+48 668 580 886