Milon

MILON

Cóż to właściwie jest? To system treningowy, którego celem jest maksymalizacja zamierzonych efektów w możliwie jak najkrótszym czasie. Specjalna formuła ćwiczeń oparta na wiedzy i wieloletnich badaniach sprawia, że trening obwodowy Milon jest prosty, efektywny i bezpieczny.

System ćwiczeń Milon jest polecanym rozwiązaniem dla osób, które wymagają rehabilitacji, chcą zredukować tkankę tłuszczową lub wyrzeźbić ciało.

Pierwszy trening poprzedzony zostaje szczegółowym wywiadem o Twoich planach pracy nad sylwetką. Ponadto przeanalizujemy krok po kroku skład Twojego ciała. Następnie trener, z pomocą specjalnej karty magnetycznej, ustawi spersonalizowane parametry Twoich ćwiczeń na każdej z maszyn, w zależności od zamierzonego celu, jednocześnie mając na uwadze zakres pracy Twoich mięśni oraz zdrowe dla Ciebie obciążenie.

Klub wyposażony jest w maszyny stymulujące wszystkie mięśnie ciała. 18 minut – tyle trwa jeden obwód, podczas którego użytkownik wykonuje 8 minitreningów na główne partie mięśniowe i układ krążenia. Dwa obwody dają w sumie 36 minut kompletnego treningu, którego efekty trwają do kilku godzin po ukończonej sesji treningowej.

Karta z wgranymi parametrami na każdą maszynę zostaje Ci wręczona na stałe, dzięki czemu możesz odwiedzić nasz Milon o każdej porze dnia i nocy, a obciążenie czy ustawienie maszyny zawsze będzie dopasowane do Twojego planu ćwiczeń, a Ty nie musisz martwić się o efekty swojego treningu.


 
Wystarczą dwie sesje na tydzień, by móc cieszyć się zdrowym, pięknym ciałem, a jak wiadomo – w zdrowym ciele, zdrowy duch.  

KARNETY MILON 

SARMATA

1 wejście na basen w godzinach 09.00 – 16.00 pon – czw

Opieka trenera 

Analiza składu ciała raz w miesiącu

Cena: 150zł – na 1 miesiąc

SZLACHCIC

3 wejścia na basen w godzinach 09.00 – 16.00 pon – czw

Analiza składu ciała co miesiąc 

Opieka trenera 

Możliwość zawieszenia karnetu na 2 tygodnie ciągiem

Cena: 400zł – karnet na 3 miesiące

MAGNAT

6 wejść na basen w godzinach 09.00 – 16.00 pon – niedz

Analiza składu ciała co miesiąc 

Stałe monitorowanie postępów 

Opieka trenera 

Możliwość zawieszenia karnetu na 1 miesiąc ciągiem 

Cena: 800zł  – karnet na 6 miesięcy

Ilość miejsc ograniczona.

Trener personalny – Rafał
+48 691 920 820 (poniedziałek-piątek po 17:00) / 68 353 16 02
milon@ostojachobienice.pl